Elektroninė parduotuvė

E-parduotuvių kūrimas ir pajungimas, elektroninė prekyba, e-shop

Elektroninių parduotuvių palaikymas ir atnaujinimas

Svetainės kūrimas pajungiant elektroninę parduotuvę suteikia galimybę padidinti pardavimų skaičių, išreklamuoti naujas prekes bei pritraukti naujų klientų. Jūsų klientai bus patenkinti, nes galės įsigyti norimą prekę ar paslaugą internetu neišeidami iš namų, sutaupydami laiko, pasirinkdami jiems patogiausią paros laiką ir atsiskaitymų sistemą.

Elektroninėje parduotuvėje turinio valdymo sistema leidžia valdyti ir kontroliuoti prekių katalogą, kuriame galėsite pateikti detalią informaciją (charakteristikas, kainas, kiekį, funkcijas) apie kiekvieną parduodamą prekę ar paslaugą. Elektroninės prekybos sistemoje veikia prekių krepšelis, į kurį vartotojas galės įdėti jam tinkamas, atsirinktas prekes, rūšiuoti jas, koreguoti, išimti ar užsakyti.

Elektroninės parduotuvės naudojimas su vartotojų registravimo moduliu leidžia taikyti ir valdyti nuolaidas, valdyti užsakymus bei stebėti jų statistiką, interneto svetainės lankomumo statistiką, sudarinėti populiariausių prekių dešimtuką, kaupti reikalingą pirkimų ir pardavimų informaciją.


Užsakyti elektroninę parduotuvę, naujos interneto svetainės kūrimą su elektroninės parduotuvės moduliu arba užduoti dominančius klausimus.

 
Web Sprendimai

Svetainių, tinklapių bei portalų kūrimas

Turinio valdymo sistemos

Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms
Šiame puslapyje pristatyti tik keli mūsų sukurti moduliai: svetainių optimizavimas paieškos sistemoms, turinio valdymo sistema, elektroninė parduotuvė, paieška svetainėje, vartotojų registravimo modulis.

Kitų modulių aprašymo ir kūrimo dominančią informaciją galite gauti čią >>
 

Svetainių su elektronine parduotuve pavyzdžiai

Tercija.lt

Svetainė su turinio valdymo sistema, vartotojų registravimas, elektroninė parduotuvė, naujienų prenumerata, apklausos sistema.

Keli rezultatai svetainės optimizavimo paieškos sistemose: GPS navigacija, tūrinės apsaugos jutikliai, automobilių signalizacijos, garso aparatūra, CD grotuvai

Topimeksas.lt

Statybinių ir automobilinių įrankių įmonės svetainės kūrimas, elektroninės parduotuvės kūrimas ir pajungimas, svetainės turinio valdymo sistemos kūrimas ir pajungimas, paieškos modulio kūrimas.

SmcSport.lt

Turinio valdymo sistemos, elektroninės parduotuvės kūrimas.

Keli rezultatai svetainės optimizavimo paieškos sistemose: maisto papildai, proteinas, kreatinas.

Bikinishop.lt

Svetainės kūrimas su turinio valdymo sistema, elektroninės parduotuvės kūrimas ir pajungimas.

Keli rezultatai svetainės optimizavimo paieškos sistemose: maudymosi kostiumėliai, apatinis trikotažas

 

WebDynamites.com - elektroninių parduotuvių paslaugos aprašymas, elektroninė prekyba, e-shop koncepcijos, svetainių elektroninių parduotuvių kūrimas ir pajungimas.

Svetainių kūrimo paslaugos | Svetainių kūrimo ir programavimo darbai | Kontaktai
© 2007 WebDynamites. Visos teisės saugomos.

Valid XHTML  Įvertinkite šią svetainę Surask.lt sistemoje